Home » OBČANSKÁ PORADNA

Dětská skupina Chůvička je podpořena z ESF ČR

Občanskou poradnu finančně podporuje ÚK

OBČANSKÁ PORADNA

V současné epidemiologické situaci upřednostňujeme telefonické a emailové konzultace. Nemusíte mít strach, i tímto způsobem lze vše vyřešit, vyslechnout, podpořit a poradit. Neváhejte se na nás obrátit.

Kontakt:

Sociální pracovnice: Zuzana Bechyňová Jiranová, DiS., tel.: 774 743 839

Vedoucí obč. poradny: Aleš Bechyně, tel.: 774 631 180

Facebooková stránka: Občanská poradna Podbořany | Facebook

V rámci naší činnosti také provozujeme tzv. Dobrošatník. Máte-li oblečení, drogerii, nádobí, kočárky, autosedačky, potřeby do domácnosti, potřeby pro miminka apod. a již je nepotřebujete, ale je vám líto je vyhodit, darujte je. V našem Dobrošatníku přijímáme všechny tyto věci a poté je darujeme osobám v nouzi. Úzce spolupracujeme s OSPOD Podbořany, ÚP Podbořany a Žatec, Charita ČR, Vavřinec z. s. a Léčebna Petrohrad. Ve spolupráci s těmito institucemi darujeme oblečení a potřeby do těch rodin, kde je to skutečně potřeba. Nejedná se pouze pouze o rodiny v nouzi, ale také osoby bez přístřeší, klienty sociálních služeb apod. Poskytujeme také potravinovou pomoc ve spolupráci s Potravinovou bankou Džbánsko.

V současné době u nás můžete kdykoliv požádat o oblečení, potřeby do domácnosti, nádobí, autosedačky, potraviny, roušky a respirátory apod.

Kontakt: 774 743 839