Jak nás podpořit?

Podporou 1. České společnoti, z. s.  pomáháte naplňovat a rozvíjet naši ideu, se kterou jsme založili 1. Českou společnost, z. s.  Jsme nezisková organizace a bez grantů a vaší podpory bychom neexistovali. Vaše příspěvky nám umožňují i nadále připravovat zajímavé projekty a rozvíjet naši činnost.

Formy podpory:

dobrovolnictví

materiální podpora – přispět můžete čímkoliv, hračkami, peřinkou, drogerií, nábytkem…prostě čímkoliv 🙂

firemní dárcovství – možnost odpočtu daru z daňového základu – Smlouva o poskytnutí daru.

– finanční podpora – číslo účtu pro finanční dary: 259663612/0300

Fandíte nám?

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!

Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupem na internetu?

Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám!

Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Jak to funguje?

Najděte si na GIVT.CZ naši organizaci (1. Česká společnost, z. s.) a zvolte si ji. Vyberte si na GIVT.CZ internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace!

Odkud se berou peníze na podporu?

Je to jednoduché. Internetové obchody platí za každý nákup zákazníka, kterého k němu přivede GIVT přes webovou stránku GIVT.CZ  50 % a více z této sumy posílá GIVT.CZ na podporu vámi zvolené organizace.

Petra nakupuje přes GIVT